IV Suwalskie Warsztaty Muzyczne

Bardzo serdecznie zapraszamy na IV Suwalskie Warsztaty Muzyczne. Tematem tegorocznej edycji warsztatów będzie Eucharystia. Podczas zajęć pochylać się będziemy nad pieśniami eucharystycznymi. Warsztaty adresowane są do każdego kto lubi śpiewać, chce doskonalić swoje umiejętności muzyczne i doświadczyć, że „kto śpiewa, ten dwa razy się modli”.
Warsztaty poprowadzą s. Karen Trafankowska i Jakub Tomalak.
Warsztaty rozpoczną się w piątek 20 października 2023 o godz. 15.00 w klasztorze Ojców Franciszkanów w Suwałkach ul. 11 Listopada, w sobotę trwają cały dzień w godz. 9.00 – 20.00 i w niedzielę również od 9.00. Na zakończenie Msza św. o 16.00 i Wieczór Uwielbienia.
Zgłoszenie (do 17 października) można złożyć wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępną na stronie:

http://suwalki.franciszkanie-warszawa.pl/warsztaty/

Uczestnik warsztatów zobowiązany jest do pokrycia kosztów Śpiewnika, Materiałów oraz Bufetu w kwocie 80 zł. Uczniowie i studenci, osoby niepełnosprawne oraz mniejszości narodowe płacą 40 zł. Wpłaty dokonuje się w dniu zgłoszenia uczestnictwa: cała kwota 80 zł lub bezzwrotna zaliczka 40 zł (reszta w dniu rozpoczęcia warsztatów).

Dodatkowo można zamówić obiad w sobotę i niedzielę: I danie: 7 zł, II danie 21 zł,

Instrumentaliści podają instrument na jakim grają (szczególnie instrumenty smyczkowe: skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas oraz dęte: klarnet, obój, flet poprzeczny i inne).

Osoby niepełnoletnie potrzebują pisemnej zgody Rodziców, którą należy przywieźć na warsztaty.

Szczegółowych informacji udzielają o. Rafał Kołodziejski: 604429164, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedziny naszej strony

Polska 96,9% Polska
Stany Zjednoczone 2,3% Stany Zjednoczone

Razem:

29

Krajów
00009949
Dzisiaj: 10
Wczoraj: 46
Ten tydzień: 10
Ten miesiąc: 635
Razem: 9.949